Certyfikat Firma Godna Zaufania 2020

5 listopada 2020

Firma ARSANIT kolejny raz została uhonorowana Certyfikatem Firma Godna Zaufania za nieposzlakowaną opinię, etykietę w prowadzeniu działalności oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec Klientów i Kontrahentów. Dziękujemy wszystkim naszym obecnym i przyszłym Klientom za Wasze zaufanie.


Sezon na SPRINTERY rozpoczęty !

19 października 2020

Pogoda za oknem od kilku dni nieciekawa… zimno, mokro… dlatego przypominamy o naszych dwóch produktach, które umożliwiają prowadzenie prac budowlanych w warunkach niskich temperatur – Sprinter-FT i Sprinter-ZK. Czytaj więcej >>>

 

Nowy przewodnik po produktach już dostępny!

6 lipca 2020

Do dyspozycji naszych Klientów przekazujemy najnowszą wersję Przewodnika po produktach ARSANIT, w którym pojawiły się nowości produktowe dostępne od tego sezonu w ofercie. Drukowaną wersję folderu otrzymać można od naszych Doradców techniczno-handlowych a elektroniczna wersja jest dostępna do pobrania stąd. Zachęcamy do lektury!


Nowa paleta kolorów w ofercie!

1 lipca 2020

Zazwyczaj panuje przekonanie, że coś jest albo czarne, albo białe. Tymczasem istnieje jeszcze wiele odcieni szarości i my je dla Was mamy! Od dziś dostępna jest nowa paleta kolorów – BLACK & WHITE, w której znajdziecie nie tylko śnieżną biel, odcień kości słoniowej czy kolor naszego śląskiego złota, czyli głęboką węgielną czerń, ale również mglisty poranek, mysi popiel i mocny grafit. Kolory te uzupełniają dotychczasową paletę 345 kolorów o 20 zupełnie nowych odcieni – zgodnych z aktualnymi trendami. Czytaj więcej >>>


Zobacz starsze aktualności >>>


Witamy Państwa na stronie internetowej firmy Arsanit. Od 2002 roku dostarczamy naszym klientom wyroby z zakresu chemii budowlanej. Posiadamy własne systemy docieplania budynków oparte w całości na produkowanych przez nas komponentach. Jesteśmy  jedną z niewielu film w Polsce stosujących tego typu rozwiązanie. Innowacyjność proponowanych przez nas rozwiązań opiera się w dużej mierze na badaniach, które przeprowadzamy we własnym laboratorium. Staramy się wciąż kontrolować jakość produktów i stale je ulepszać.

Nasza oferta obejmuje szeroki  wybór tynków strukturalnychfarb wewnętrznych i farb fasadowych, gruntów i podkładów tynkarskich oraz podkładów podłogowych. Znajdą u nas Państwo również styropiany, kleje do ociepleń oraz kompletne systemy ociepleń, oparte zarówno na styropianie, jak i wełnie mineralnej.

Staramy się wciąż poszerzać ofertę dostępnych produktów oraz opracowywać nowe, konkurencyjne rozwiązania. Posiadamy własny tabor transportowy pozwalający nam dotrzeć do klientów w Polsce i za granicą.

Dzięki ciągłej  dbałości o rozwój i profesjonalnej obsłudze sprzedażowej oraz posprzedażowej od lat współpracujemy m.in. z architektami  i projektantami. Jesteśmy laureatami wielu prestiżowych wyróżnień. 

Zgodnie z naszym hasłem “Budująca rzeczywistość” każdy dzień poświęcamy na dostarczanie naszym klientom kompleksowych rozwiązań z zakresu chemii budowlanej i ocieplania budynków.