Skip to content

Diament Forbes’a 2017 dla firmy ARSANIT!

16 lutego 2017

Firma ARSANIT została nagrodzona w rankingu Diamenty Forbesa 2017 plasując się na 37 miejscu wśród przedsiębiorstw średniej wielkości w województwie śląskim oraz 437 w klasyfikacji generalnej.

Czytaj więcej >>>


Certyfikat Firma Godna Zaufania

24 stycznia 2017

ARSANIT już trzeci raz uhonorowany Certyfikatem Firma Godna Zaufania.
Certyfikat ten jest potwierdzeniem tego, że biznes traktujemy poważnie a nasze hasło firmowe „Budująca rzeczywistość” codziennie staramy się przekładać na konkretne działania. Miło zacząć rok w ten sposób – dziękujemy wszystkim naszym obecnym i przyszłym Klientom za Wasze zaufanie i tak pochlebne opinie.


Arsanit tuż za granicą!

3 października 2016

Jest nam niezmiernie miło poinformować o uruchomieniu sprzedaży produktów Arsanit tuż za granicą, u naszych sąsiadów w Niemczech. 

Czytaj więcej >>>

 


Zobacz starsze aktualności >>>


Witamy Państwa na stronie internetowej firmy Arsanit. Od 2002 roku dostarczamy naszym klientom wyroby z zakresu chemii budowlanej. Posiadamy własne systemy docieplania budynków oparte w całości na produkowanych przez nas komponentach. Jesteśmy  jedną z niewielu film w Polsce stosujących tego typu rozwiązanie.
Innowacyjność proponowanych przez nas rozwiązań opiera się w dużej mierze na badaniach, które przeprowadzamy we własnym laboratorium. Staramy się wciąż kontrolować jakość produktów i stale je ulepszać.

Nasza oferta obejmuje szeroki  wybór tynków strukturalnychfarb wewnętrznych i farb fasadowych, gruntów i podkładów tynkarskich oraz podkładów podłogowych. Znajdą u nas Państwo również styropiany z nanosrebrem, kleje do ociepleń oraz gotowe systemy ociepleń, oparte zarówno na styropianie, jak i wełnie mineralnej.

Staramy się wciąż poszerzać ofertę dostępnych produktów oraz opracowywać nowe, konkurencyjne rozwiązania. Posiadamy własny tabor transportowy pozwalający nam dotrzeć do klientów w Polsce i za granicą.

Dzięki ciągłej  dbałości o rozwój i profesjonalnej obsłudze sprzedażowej oraz posprzedażowej od lat współpracujemy m.in. z architektami  i projektantami. Jesteśmy laureatami wielu prestiżowych wyróżnień. 

Zgodnie z naszym hasłem “Budująca rzeczywistość” każdy dzień poświęcamy na dostarczanie naszym klientom kompleksowych rozwiązań z zakresu chemii budowlanej i ocieplania budynków.

 

 

Program regionalny Innowacyjna gospodarka