Skip to content

Nowy cennik detaliczny!

5 kwietnia 2017

Udostępniamy zaktualizowany cennik detaliczny, który obowiązuje od dnia 2017-04-05 – znaleźć w nim można nowości, które w tym sezonie wprowadzamy do oferty. Zachęcamy do odwiedzenia menu DO POBRANIA, gdzie zawsze znajduje się najnowsza oferta a oprócz cennika detalicznego, znaleźć tam można wiele innych ciekawych materiałów.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta lub jednym z naszych Doradców Techniczno-Handlowych.


Ulotka ARTE-WOOD już dostępna!

24 marca 2017

Zapraszamy do zapoznania się z nowo zaprojektowaną ulotką dot. nowoczesnej technologii ARTE-WOOD, która pozwala uzyskać imitację struktury drewna na elewacji. 
Czytaj więcej >>>


Diament Forbes’a 2017 dla firmy ARSANIT!

16 lutego 2017

Firma ARSANIT została nagrodzona w rankingu Diamenty Forbesa 2017 plasując się na 37 miejscu wśród przedsiębiorstw średniej wielkości w województwie śląskim oraz 437 w klasyfikacji generalnej.

Czytaj więcej >>>


Certyfikat Firma Godna Zaufania

24 stycznia 2017

ARSANIT już trzeci raz uhonorowany Certyfikatem Firma Godna Zaufania.
Certyfikat ten jest potwierdzeniem tego, że biznes traktujemy poważnie a nasze hasło firmowe „Budująca rzeczywistość” codziennie staramy się przekładać na konkretne działania. Miło zacząć rok w ten sposób – dziękujemy wszystkim naszym obecnym i przyszłym Klientom za Wasze zaufanie i tak pochlebne opinie.
 


Zobacz starsze aktualności >>>


Witamy Państwa na stronie internetowej firmy Arsanit. Od 2002 roku dostarczamy naszym klientom wyroby z zakresu chemii budowlanej. Posiadamy własne systemy docieplania budynków oparte w całości na produkowanych przez nas komponentach. Jesteśmy  jedną z niewielu film w Polsce stosujących tego typu rozwiązanie.
Innowacyjność proponowanych przez nas rozwiązań opiera się w dużej mierze na badaniach, które przeprowadzamy we własnym laboratorium. Staramy się wciąż kontrolować jakość produktów i stale je ulepszać.

Nasza oferta obejmuje szeroki  wybór tynków strukturalnychfarb wewnętrznych i farb fasadowych, gruntów i podkładów tynkarskich oraz podkładów podłogowych. Znajdą u nas Państwo również styropiany z nanosrebrem, kleje do ociepleń oraz gotowe systemy ociepleń, oparte zarówno na styropianie, jak i wełnie mineralnej.

Staramy się wciąż poszerzać ofertę dostępnych produktów oraz opracowywać nowe, konkurencyjne rozwiązania. Posiadamy własny tabor transportowy pozwalający nam dotrzeć do klientów w Polsce i za granicą.

Dzięki ciągłej  dbałości o rozwój i profesjonalnej obsłudze sprzedażowej oraz posprzedażowej od lat współpracujemy m.in. z architektami  i projektantami. Jesteśmy laureatami wielu prestiżowych wyróżnień. 

Zgodnie z naszym hasłem “Budująca rzeczywistość” każdy dzień poświęcamy na dostarczanie naszym klientom kompleksowych rozwiązań z zakresu chemii budowlanej i ocieplania budynków.

 

 

Program regionalny Innowacyjna gospodarka