Szanowni Państwo!

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów, pracowników i wszystkich zainteresowanych, nasi Doradcy techniczno-handlowi w najbliższym czasie będą ograniczać kontakty bezpośrednie z Klientami – z wyjątkiem tych sytuacji, w których jest to konieczne. Znakomitą większość spraw z pewnością będziecie Państwo mogli załatwić kontaktując się telefonicznie lub mailowo. Czytaj więcej >>>


ARSANIT wstępuje do Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO)

19 lutego 2020

Stowarzyszenie działa od 2003 roku i zrzesza czołowych producentów systemów ociepleń (ETICS), materiałów termoizolacyjnych, łączników mechanicznych, akcesoriów systemowych i dostawców surowców. Misją stowarzyszenia jest propagowanie kompleksowych rozwiązań technologicznych o udokumentowanej jakości, gwarantujących trwałość, bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
Czytaj więcej >>>


Arsanit po raz 11-ty w gronie Gazel Biznesu

15 stycznia 2020

„Gazele Biznesu” to uznane i najstarsze zestawienie prezentujące dynamizm rozwijających się małych i średnich firm. Mamy zaszczyt poinformować, że nasza firma kolejny raz znalazła się z gronie firm cieszących się nieskazitelną reputacją oraz wiarygodnością. Dziękujemy naszym Klientom i Pracownikom za wysoki poziom współpracy.Wielki Modernizator 2018

1 stycznia 2020

Mamy zaszczyt Państwa poinformować, że firma Arsanit została wyróżniona spośród 51 tysięcy polskich firm przez Instytut Europejskiego Biznesu w VII edycji Konkursu Wielki Modernizator Polski 2018 na podstawie danych finansowych. Wszystkim, którzy przyczynili się do naszego sukcesu bardzo dziękujemy.
Certyfikat Firma Godna Zaufania 2019 Elite GOLD

16 grudnia 2019

Firma ARSANIT 9-ty raz z rzędu została uhonorowana Certyfikatem Firma Godna Zaufania za nienaganną opinię wśród Klientów i Kontrahentów.
Składamy wszystkim naszym Klientom serdecznie podziękowania za kolejny rok pełen zaufania.  Zapraszamy również przyszłych Klientów do współpracy.


Certyfikat Firma Godna Zaufania 2019 Elite

24 kwietnia 2019

Firma Arsanit kolejny raz uhonorowana została Certyfikatem Firma Godna Zaufania – edycja 2019 Elite. Wszystkim naszym obecnym i przyszłym Klientom serdecznie dziękujemy za zaufanie, które dla nas jest potwierdzeniem tego, że wspólnie tworzymy coś autentycznie wyjątkowego.


„Gazele Biznesu” po raz dziesiąty dla Arsanitu!

1 lutego 2019

Z radością informujemy, że nasza firma po raz kolejny trafiła na listę najdynamiczniej rozwijających się firm z sektora MŚP według rankingu dziennika „Puls Biznesu”. Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie, jakim nas obdarzacie, a pracownikom za zaangażowanie. Ta nagroda jest również dla Was.


STYROPIAN MEN – akcja edukacyjna dla konsumentów

23 sierpnia 2018

Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu, którego firm ARSANIT jest członkiem, realizuje drugą edycję kampanii STYROPIAN MEN.

Akcja przybliża konsumentom właściwości, zastosowanie i zalety styropianu – najpopularniejszego produktu do termoizolacji w Polsce.
Czytaj więcej >>


Mieszalnia kolorów Konin!

19 lipca 2018

Od 18.07 w naszym zakładzie produkcyjnym w Koninie funkcjonuje już KOLOROWNIA, w związku z czym zamówienia na wszystkie produkty barwione (tynki, farby, podkłady tynkarskie) i ewentualne późniejsze kontynuacje kolorów, będziemy mogli realizować jeszcze sprawniej!

Zapraszamy do współpracy!

Przewodnik po produktach 2018/2019 już dostępny!

24 kwietnia 2018

Nowa wersja przewodnika po produktach ARSANIT już jest dystrybuowana do naszych Klientów.
W folderze znalazły się m.in. nowości produktowe przygotowana na ten sezon – zapraszamy do odwiedzenia naszej menu DO POBRANIA.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta lub jednym z naszych Doradców Techniczno-Handlowych.

 


Nowy cennik detaliczny!

5 marca 2018

Udostępniamy zaktualizowany cennik detaliczny – pojawią się tam nowe produkty, o które rozszerzamy ofertę na ten sezon. Liczymy, że te propozycje będą interesującym uzupełnieniem naszej dotychczasowej oferty. Zachęcamy do odwiedzenia menu DO POBRANIA, gdzie zawsze znajduje się najnowsza oferta a oprócz cennika detalicznego, znaleźć tam można wiele innych ciekawych materiałów.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta lub jednym z naszych Doradców Techniczno-Handlowych.


Certyfikat Firma Godna Zaufania 2018

12 lutego 2018

Firma ARSANIT już czwarty raz z rzędu uhonorowana została Certyfikatem Firma Godna Zaufania – to potwierdzenie tego, że we współpracy z naszymi Klientami, wspólnie tworzymy coś wyjątkowego. Za te wspólne wysiłki wszystkim naszym obecnym i przyszłym Klientom serdecznie dziękujemy!

 


Żegnamy 2017 rok, witamy nowości w ofercie na 2018!

27 grudnia 2017

Niebawem nasi Klienci będą mogli spróbować nowych produktów, które pojawią się w ofercie.
Do oferty trafią odświeżone tynki mozaikowe THERMATynk-M oraz nowy tynk kamyczkowy z efektem kamienia naturalnego – Arte-Tynk STONE.
Oprócz tego w ofercie pojawią się produkty, o które nasi Klienci dopytywali od pewnego czasu – hydroizolacje. To zupełnie nowe produkty w naszej gamie i już od początku oferowane będą w dwóch wariantach: Hydroisolator jako folia w płynie oraz i Hydroisolator 2K jako elastyczna dwuskładnikowa hydroizolacja przeciwwodna.
Kolejne nowości produktowe sukcesywnie będą dołączane do oferty, bo także w ten sposób tworzymy nasza budująca rzeczywistość.


Brylant Polskiej Gospodarki, Wielki Modernizator Polski 2016

25 października 2017

Firma ARSANIT po raz kolejny została wyróżniona! Tym razem zdobyliśmy nie jeden tytuł, a dwa!

 


Ekspresowa „eRka”!

8 sierpnia 2017

Specjalnie na życzenie naszych Klientów, uruchamiamy nową formę dostaw – „eRka”, czyli pogotowie dostawcze ARSANIT. Oferta będzie zapewniała sprawną, ekspresową obsługę logistyczną nawet dla najmniejszych zamówień, co z pewnością może okazać się szczególnie ważne w szczycie sezonu budowlanego – gdy czas odgrywa kluczowa rolę…
Szczegóły oferty realizacji dostaw w opcji „eRka” uzyskać można w naszym Dziale Obsługi Klienta i u Doradców Techniczno- handlowych.

Zapraszamy do kontaktu.


Nowości katalogowe na sezon 2017/18

22 czerwca 2017

Wraz z nadejściem lata przekazujemy do Państwa dyspozycji nowe katalogi na sezon 2017/18. W katalogu produktowym znajdziecie Państwo wiele ciekawych nowości, z kolei katalog obiektów referencyjnych zwiększył dwukrotnie swoją objętość, z uwagi na chęć zaprezentowania Państwu większego zakresu wykonanych inwestycji z użyciem produktów marki Arsanit.
Zachęcamy do pobierania obu dokumentów z zakładki „DO POBRANIA”, znajdującego się na górnym panelu strony www. Można prosić również naszych Przedstawicieli Handlowych o ich dostarczenie.


Weekend z technologią nanoAg!

19 maja 2017

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z technologią nanoAg! Jeśli chcesz poznać lepiej naszą firmę, zdobyć wiedzę na temat nowoczesnych produktów termoizolacyjnych, w tym również styropianów z nanosrebrem, to zapraszamy już 10.06.2017 na „Weekend z technologią nanoAg”. Będzie możliwość zwiedzania zakładu i zobaczenia na własne oczy tego, jak produkuje się styropian – będą prelekcje, konkursy i inne atrakcje.
Zainteresowanych zapraszamy od godziny 10:00!


Nowy cennik detaliczny!

5 kwietnia 2017

Udostępniamy zaktualizowany cennik detaliczny, który obowiązuje od dnia 2017-04-05 – znaleźć w nim można nowości, które w tym sezonie wprowadzamy do oferty. Zachęcamy do odwiedzenia menu DO POBRANIA, gdzie zawsze znajduje się najnowsza oferta a oprócz cennika detalicznego, znaleźć tam można wiele innych ciekawych materiałów.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta lub jednym z naszych Doradców Techniczno-Handlowych.


Ulotka ARTE-WOOD już dostępna!

24 marca 2017

Zapraszamy do zapoznania się z nowo zaprojektowaną ulotką dot. nowoczesnej technologii ARTE-WOOD, która pozwala uzyskać imitację struktury drewna na elewacji.

W ulotce znajdują się najważniejsze informacje dotyczące tego rozwiązania – m.in. czym jest ARTE-WOOD, z jakich produktów się składa, jakie są dostępne wzory oraz kolory deski. Ulotkę znajdziecie Państwo w zakładce „DO POBRANIA” na naszej stronie internetowej.

Życzymy przyjemnej lektury!


Diament Forbes’a 2017 dla firmy ARSANIT!

16 lutego 2017

Firma ARSANIT została nagrodzona w rankingu Diamenty Forbesa 2017 plasując się na 37 miejscu wśród przedsiębiorstw średniej wielkości w województwie śląskim oraz 437 w klasyfikacji generalnej.
O metodologii pomiarów informacji można znaleźć na stronie Organizatora tutaj a pełną listę laureatów – tutaj.


Certyfikat Firma Godna Zaufania

24 stycznia 2017

ARSANIT już trzeci raz uhonorowany Certyfikatem Firma Godna Zaufania.
Certyfikat ten jest potwierdzeniem tego, że biznes traktujemy poważnie a nasze hasło firmowe „Budująca rzeczywistość” codziennie staramy się przekładać na konkretne działania. Miło zacząć rok w ten sposób – dziękujemy wszystkim naszym obecnym i przyszłym Klientom za Wasze zaufanie i tak pochlebne opinie.
 


Mamy świeżutkie dokumenty!

12 września 2016

Dbamy o to, aby wszystkie nasze dokumenty były na bieżąco aktualizowane (aprobaty techniczne, karty katalogowe, karty opakowań, ulotki itd.), żeby każdy Klient mógł zdobyć z nich rzetelne i przede wszystkim najświeższe informacje.

W zeszły piątek (09.09.2016) została przedłużona Aprobata Techniczna dla naszego systemu ociepleń THERMA+. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem na stronie: Aprobata Techniczna THERMA+.


ulotkiNowe ulotki produktowe do pobrania!

30 sierpnia 2016

Zapraszamy do zapoznania się z nowo zaprojektowanymi ulotkami produktowymi, w których podajemy najważniejsze informacje dot. systemów ociepleń THERMA+, styropianów z technologią nanosrebra oraz rozwiązaniu zabezpieczającym elewację przed korozją mikrobiologiczną.

W dziale „DO POBRANIA” znajdą Państwo trzy nowe ulotki:
– Nowoczesne systemy ociepleń THERMA+
– Styropiany z technologią Nano Ag
– AntiGLO Facade Technology

Życzymy przyjemnej lektury!


Bezpieczne składowanie produktów w okresie letnim

27 czerwca 2016

Wszystkim naszym Klientom przypominamy, że w okresie letnim szczególną uwagę zwracamy na warunki właściwego składowania produktów. Firma ARSANIT, jako odpowiedzialny Producent, gwarantuje wysoką jakość swoich wyrobów przy spełnieniu kilku warunków, w tym ich właściwego przechowywania.

Szczególną uwagę należy zwrócić na styropian grafitowy THERMO LAMBDA oraz wszystkie produkty „mokre” t.j. grunty, podkłady tynkarskie, tynki i farby, gdyż to one są najbardziej wrażliwe na niekorzystne warunki przechowywania.

W jaki sposób można zadbać o właściwe warunki dla produktów?
· przede wszystkim należy unikać wystawiania produktów na bezpośrednie działanie promieni słonecznych (szczególnie dotyczy styropianu grafitowego) i/lub wysokich temperatur,
· zaleca się przechowywanie produktów w zacienionych miejscach, z przewiewem powietrza. Jeśli nie jest to możliwe, proponujemy stosowanie osłon zapewniających ochronę przed słońcem.

Zarówno dbałość o właściwe warunki składowania wyrobów, jak również przestrzeganie wymaganych warunków dla prowadzenia pracach wykonawczych, pozwolą zachować stabilność właściwości chemicznych i roboczych produktów ARSANIT. Dbałość taka z pewnością przełoży się na zadowolenie kupujących je Klientów i pozwoli uniknąć ewentualnych reklamacji.

W razie pytań, prosimy o kontakt z naszym Doradcą Techniczno-Handlowym obsługującym Państwa region.


Gepard Biznesu 2015

11 maja 2016

Z dumą możemy poinformować, że firma ARSANIT została nagrodzona w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015 – to już kolejne wyróżnienie tego typu.

Konkurs Gepardy Biznesu prowadzony jest od 2006 r. przez Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie wyników finansowych. W tej edycji zbadano 356 przedsiębiorstw branży chemicznej – ARSANIT był jedną z firm, których wartość rynkowa w latach 2014-2015 wzrosła minimum o 10%.

Szczegółowe informacje na temat metodologii obliczeń oraz zestawienie wszystkich badanych firm dostępne jest tutaj.


Nowy cennik detaliczny

13 kwietnia 2016

Pragniemy poinformować, iż z dniem 28 kwietnia 2016 ulegną zmianie ceny niektórych produktów marki Arsanit. Nowy Cennik Detaliczny oprócz zaktualizowanych cen będzie również poszerzony o produkty, które w tym sezonie wprowadzamy do naszej oferty. Mamy nadzieję, że nowości produktowe zyskają Państwa uznanie i produkty te będą wartościowym uzupełnieniem naszej dotychczasowej oferty.

Cenniki można pobrać stąd:
· Wersja PDF: pobierz
· Wersja XLSX: pobierz

Zawsze aktualny Folder Produktowy i Cennik Detaliczny dostępne są na naszej stronie w dziale DO POBRANIA.
Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta lub jednym z naszych Doradców Techniczno-Handlowych, którzy są do Państwa dyspozycji.


Nowy katalog obiektów referencyjnych

11 kwietnia 2016

Z nieukrywaną radością oddajemy w Państwa ręce nowy, poszerzony o świeżutkie realizacje, wykonane na systemie ociepleń ARSANIT, katalog obiektów referencyjnych.

Zbiór wybranych (!), naszym zdaniem najciekawszych obiektów w wersji online można zobaczyć tutaj.

Jeśli chcesz pobrać Katalog Obiektów Referencyjnych ARSANIT w formacie PDF, kliknij tutaj.


Firma Godna Zaufania

25 lutego 2016

Firma ARSANIT już po raz drugi została uhonorowana certyfikatem Firma Godna Zaufania. Dokument przyznawany jest przez spółkę CBOK na podstawie tzw. Współczynnika Opinii. Proces weryfikacji opinii o firmie zakończył się dla firmy ARSANIT pomyślnie. Certyfikat ten jest kolejnym potwierdzeniem rzetelności działania i profesjonalnego podejścia do biznesu. Marka ARSANIT zbudowała więc kolejny fragment budującej rzeczywistości…

 


ARSANIT nagrodzony!

1 grudnia 2015

Śląska Izba Budownictwa wyróżniła ARSANIT w konkursie „Śląskie budowanie” w kategorii firm produkujących chemię budowlaną, przyznając Śląską Wielką Nagrodę Budownictwa.
Nasza marka została doceniona przede wszystkim za autorski i nowatorski model rozwoju, który jest niewątpliwe głównym czynnikiem sukcesu przedsiębiorstwa. Kolejny raz utwierdziliśmy się w przekonaniu, że innowacyjność się opłaca i że jest to droga, którą zdecydowanie chcemy kontynuować. Mamy świadomość potrzeby ciągłego rozwoju i poszukiwań nowych rozwiązań, dzięki którym będziemy mogli oferować produkty najwyższej jakości oraz świadczyć profesjonalną obsługę. Nagroda została wręczona podczas uroczystej, XVIII Gali Budownictwa, w dniu 20 listopada 2015r. w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej.


ARSANIT członkiem Śląskiej Izby Budownictwa.

16 października 2015

5 października 2015 roku Prezydium Rady Izby podjęło uchwałę o przyjęciu firmy ARSANIT w poczet członków Izby.
Firma ARSANIT uczestniczyła w dwóch ostatnich edycjach Śląskiego Forum Inwestycji, Budownictwa, Nieruchomości organizowanych w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. Zebrane w trakcie tych imprez doświadczenia i fachowa wiedza zachęciły nas do ich zgłębiania – stąd decyzja o przystąpieniu do Śląskiej Izby Budownictwa.
Profesjonalizm inicjatyw podejmowanych przez Śląską Izbę Budownictwa jest przez naszą firmę bardzo ceniony. Mamy przekonanie, że współpraca będzie realizowana z korzyścią dla obu stron, a dla naszej firmy z pewnością będzie ona jednym z ważniejszych filarów rozwoju. Wspólnie podejmowane działania pozwolą szybciej zauważać trendy i reagować na zjawiska zachodzące w otoczeniu, a dzięki temu stale podwyższać standardy jakości naszej pracy, bo hasło firmowe „ARSANIT – Budująca rzeczywistość” zobowiązuje!


Przedstawiamy nowy produkt – poliuretanowy klej do styropianu do aplikacji pistoletem – STYRAFIX… i to w dwóch odmianach!

22 września 2015

STYRAFIX B to niskoprężny jednokomponentowy klej poliuretanowy PPU-2 służący do mocowania płyt styropianowych w systemach ociepleń ETICS. Jego odmiana – STYRAFIX G – przeznaczony jest natomiast do montażu styropianu grafitowego. Produkty znajdują również zastosowanie w izolacji fundamentów płytami XPS i EPS. Użycie aplikatora pistoletowego umożliwia dokładne naniesienie produktu nawet w trudnodostępnych miejscach. Klej jest wyjątkowo niskoprężny, co pozwala na komfortowy montaż ale i korektę ustawienia płyt po przyklejeniu do ściany. Nie straszne mu wymagające warunki atmosferyczne. Świetnie sprawdza się w temperaturach od -5 do +30 stopni Celsjusza. Charakteryzuje się wysoką wydajnością (do 12m2) oraz doskonałą przyczepnością do podłoży: betonowych, ceramicznych, drewnianych i PVC oraz wszelkiego rodzaju styropianów i tynków. Już po 2 godzinach od nałożenia kleju można przystępować do dalszych prac budowlanych. Sprawdź dokładne parametry techniczne!

Styrafix B oraz Styrafix G


Zaproszenie

5 września 2015

Firma ARSANIT zaprasza wszystkich swoich kontrahentów i sympatyków prowadzących działalność na rynku UK do odwiedzenia naszego stoiska targowego podczas międzynarodowej imprezy Build Show w halach centrum NEC w Birmingham. Targi odbędą się w dniach 6-8 października – zapraszamy na stoisko B3/321 połączone z B3/323 – będzie można zapoznać się z ofertą firmy, nowościami i rozwiązaniami przeznaczonymi wyłącznie na tutejszy rynek. Do zobaczenia!


IMG_9117_resize

Sprawdź dokąd dostarczamy nasze produkty

24 sierpnia 2015

Sprawna obsługa dostaw to dla nas bardzo ważna kwestia – zależy nam na tym, by Klient mógł otrzymać zamówione produkty na czas.
Zapraszamy do zapoznania się z poglądową mapką zasięgu logistycznego dostaw realizowanych z obu naszych zakładów produkcyjnych – z Siemianowic Śląskich i z Konina.
https://arsanit.pl/zasieg-logistyczny
Wskazany na mapce zasięg logistyczny należy traktować bardzo orientacyjnie. Oczywiście jesteśmy w stanie sprawnie zorganizować dostawę w praktycznie dowolne miejsce w Polsce lecz by zapewnić możliwie wysoki standard realizacji takich zamówień, zachęcamy by każdorazowo ustalać je z Doradcą Techniczno-Handlowym, obsługującym dany region, co pozwoli przyspieszyć i usprawnić realizację tego typu zamówień.


unnamed

Nowe karty katalogowe

23 lipca 2015

W Przygotowaliśmy nową wersję kart katalogowych dla wszystkich produktów z naszej oferty. Jest nowocześniej, ładniej, bardziej czytelnie i dlatego mamy nadzieję, że wszystkim przypadną one do gustu. Karty katalogowe, jak również pozostałe dokumenty do każdego produktu, są do pobrania na konkretnej podstronie w katalogu produktów na www. 

 


VII Śląskie Forum

12 czerwca 2015

W dniach 10-11 czerwca firma ARSANIT wzięła udział w VII Śląskim Forum Inwestycji, Budownictwa i Nieruchomości, które odbyło się po raz kolejny w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach.

Głównym celem wydarzenia było podjęcie tematu rewitalizacji osiedli mieszkaniowych i miast w regionie w kontekście energooszczędności. Z tej okazji marka ARSANIT miała szansę zaprezentować szeroką ofertę rozwiązań, które zmniejszają zapotrzebowanie na energię. Przedstawione zostały systemy ociepleń THERMA+, THERMA+ W oraz nowość na rynku THERMA+ DUO. Wraz z organizacjami takimi jak m.in. samorządy terytorialne miast i powiatów województwa śląskiego zostały omówione najważniejsze kwestie mające na celu zmniejszenie emisji cieplarnianej, poprawę stanu budynków, rozwój sektora budowlanego oraz ograniczenie ubóstwa energetycznego.


fot. ARSANIT_1Rozwiązania firmy ARSANIT docenione na targach w Koninie

27  maja 2015

Marka ARSANIT została uhonorowana w kategorii Rozwiązania Innowacyjne podczas pierwszych Partnerskich Targów Przedsiębiorczości, które miały miejsce w Koninie 21-22 maja. Tematem przewodnim wydarzenia były odnawialne źródła energii.

Na konińskich Partnerskich Targach Przedsiębiorczości zaprezentowało się ponad 40 firm i instytucji z całego kraju. Wydarzenie było poświęcone szeroko pojętej tematyce energooszczędności. Przedsiębiorcy mieli okazję nie tylko przedstawić swoje rozwiązania, które sprzyjają środowisku naturalnemu, ale też podzielić się wiedzą na dedykowanych panelach szkoleniowych. Imprezę zwieńczyło przyznanie wyróżnień. fot. ARSANIT_2
W kategorii Rozwiązania Innowacyjne zwyciężyła firma ARSANIT. – To dla nas podwójna radość. Przede wszystkim jesteśmy dumni, że nasze systemy ociepleń zostały docenione w kontekście budownictwa energooszczędnego. Cieszy nas również fakt, że stało się to właśnie w Koninie, gdzie pod koniec 2014 roku otworzyliśmy naszą drugą fabrykę styropianu. – mówi Damian Oratowski, specjalista ds. marketingu.

Organizatorem wydarzenia było Miasto Konin oraz PWSZ w Koninie, Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie a także Konińska Izba Gospodarcza.


nowy_cennikNowy cennik detaliczny i folder produktowy

27  kwietnia 2015

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, udostępniamy zaktualizowany cennik detaliczny i przewodnik po produktach ARSANIT, które poszerzone zostały o nowości dostępne w tym sezonie. Mamy nadzieję, że wprowadzone do sprzedaży nowe produkty będą wartościowym uzupełnieniem naszej dotychczasowej oferty.
Oba dokumenty dostępne są również na naszej stronie www.arsanit.pl w dziale DO POBRANIA.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta lub jednym z naszych Doradców Techniczno-Handlowych.


firma godna zaufania (mini)ARSANIT – Firma Godna Zaufania

26 marca 2015

23 marca 2015 roku marka ARSANIT została uhonorowana certyfikatem Firma Godna Zaufania. Dokument przyznawany jest przez spółkę CBOK na podstawie tzw. Współczynnika Opinii.

ARSANIT pomyślnie przeszedł proces weryfikacji przeprowadzany przez CBOK. Firma ta sprawdza, na podstawie specjalnie opracowanego algorytmu, jakie opinie ma badane przedsiębiorstwo. Jeżeli podczas monitoringu nie występują tzw. Frazy Wrażliwe, które w negatywny sposób opisują działalność firmy, ma ona możliwość otrzymania certyfikatu Firma Godna Zaufania. Dokument jest wiarygodnym źródłem potwierdzenia rzetelności i uczciwości marki ARSANIT.


Certyfikat_odpowiedzialnego_Przedsiebiorcy

Certyfikat Odpowiedzialnego Przedsiębiorcy


ARSANIT otrzymał Certyfikat Odpowiedzialnego Przedsiębiorcy, przyznawany przez firmę Greengo. Dokument nadawany jest podmiotom, które świadomie zarządzając zużytym sprzętem elektronicznym, ograniczają ilość substancji trujących środowisko

Ekologia jest wpisana od początku w strategię działań firmy ARSANIT. Wierzymy, że prowadząc społecznie odpowiedzialny biznes, mamy realny wpływ na poprawę sytuacji otaczającego nas środowiska. A wyróżnienie w postaci Certyfikatu jest dla nas nieocenioną motywacją do dalszej pracy w tym obszarze.


News_logo2015Arsanit jako nowoczesna firma podąża za trendami!
1 lutego 2015 

Chcąc odświeżyć firmowy wizerunek zrezygnowaliśmy z dawnych logotypów i przyjęliśmy za standard nowe, uproszczone wersje. Logo firmy straciło dawny gradient, przez co stało się modnie płaskie. Także logo Team Arsanit uległo zmianie – dzięki zastąpieniu koloru czerwonego kolorem limonkowym, nabrało ono świeżości, będącej synonimem tego programu. Mamy nadzieję, że Wam się podoba!


1_aktualności_ADrugie miejsce!
1 stycznia 2015

CFirma ARSANIT zdobyła drugie miejsce w rankingu SYSTEMY DOCIEPLEŃ – FIRMA ROKU. Zwycięzcą okazała się firma ATLAS a trzecie miejsce zajęła firma Foveo Tech.
ARSANIT otrzymał przeszło 23% głosów i jednocześnie otrzymał specjalne wyróżnienie wśród głosujących w grupie „Hurtownicy” oraz „Indywidulani Inwestorzy”.
Dziękując za tak wielkie wsparcie i okazane wyrazy zaufania, jednocześnie deklarujemy, że ten niewątpliwy sukces to dla nas jedynie zachęta do dalszych działań… by dalej tworzyć budującą rzeczywistość!


Szczęśliwego Nowego Roku!
31.12.2014

Wszystkim życzymy szczęśliwego Nowego 2015 Roku i spełnienia wszelkich marzeń!