Skip to content

Brylant Polskiej Gospodarki, Wielki Modernizator Polski 2016

25 października 2017

Firma ARSANIT po raz kolejny została wyróżniona! Tym razem zdobyliśmy nie jeden tytuł, a dwa!

Czytaj więcej >>>


Ekspresowa „eRka”!

8 sierpnia 2017

Specjalnie na życzenie naszych Klientów, uruchamiamy nową formę dostaw – „eRka”, czyli pogotowie dostawcze ARSANIT. 

Czytaj więcej >>>


Nowości katalogowe na sezon 2017/18

22 czerwca 2017

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy na nowy sezon odświeżone wersje obu naszych katalogów – produktowego oraz obiektów referencyjnych.
Czytaj więcej >>>


Weekend z technologią nanoAg!

19 maja 2017

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z technologią nanoAg! Jeśli chcesz poznać lepiej naszą firmę, zdobyć wiedzę na temat nowoczesnych produktów termoizolacyjnych, w tym również styropianów z nanosrebrem, to zapraszamy już 10.06.2017 na „Weekend z technologią nanoAg”.  Czytaj więcej >>> 


Nowy cennik detaliczny!

5 kwietnia 2017

Udostępniamy zaktualizowany cennik detaliczny, który obowiązuje od dnia 2017-04-05 – znaleźć w nim można nowości, które w tym sezonie wprowadzamy do oferty. Zachęcamy do odwiedzenia menu DO POBRANIA, gdzie zawsze znajduje się najnowsza oferta a oprócz cennika detalicznego, znaleźć tam można wiele innych ciekawych materiałów.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta lub jednym z naszych Doradców Techniczno-Handlowych.


Zobacz starsze aktualności >>>


Witamy Państwa na stronie internetowej firmy Arsanit. Od 2002 roku dostarczamy naszym klientom wyroby z zakresu chemii budowlanej. Posiadamy własne systemy docieplania budynków oparte w całości na produkowanych przez nas komponentach. Jesteśmy  jedną z niewielu film w Polsce stosujących tego typu rozwiązanie.
Innowacyjność proponowanych przez nas rozwiązań opiera się w dużej mierze na badaniach, które przeprowadzamy we własnym laboratorium. Staramy się wciąż kontrolować jakość produktów i stale je ulepszać.

Nasza oferta obejmuje szeroki  wybór tynków strukturalnychfarb wewnętrznych i farb fasadowych, gruntów i podkładów tynkarskich oraz podkładów podłogowych. Znajdą u nas Państwo również styropiany z nanosrebrem, kleje do ociepleń oraz gotowe systemy ociepleń, oparte zarówno na styropianie, jak i wełnie mineralnej.

Staramy się wciąż poszerzać ofertę dostępnych produktów oraz opracowywać nowe, konkurencyjne rozwiązania. Posiadamy własny tabor transportowy pozwalający nam dotrzeć do klientów w Polsce i za granicą.

Dzięki ciągłej  dbałości o rozwój i profesjonalnej obsłudze sprzedażowej oraz posprzedażowej od lat współpracujemy m.in. z architektami  i projektantami. Jesteśmy laureatami wielu prestiżowych wyróżnień. 

Zgodnie z naszym hasłem “Budująca rzeczywistość” każdy dzień poświęcamy na dostarczanie naszym klientom kompleksowych rozwiązań z zakresu chemii budowlanej i ocieplania budynków.

 

 

Program regionalny Program regionalny Innowacyjna gospodarka