Zachęcamy Państwa do zapoznania się z historią powstania naszej firmy oraz wartościami, jakie jej przyświecają. Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem z polskim kapitałem. Od lat staramy się, aby oferowane przez nas systemy ociepleń, tynki oraz inne produkty z zakresu chemii budowlanej, zawsze odznaczały się najwyższą jakością i innowacyjnością.

Wraz z naszymi klientami codziennie budujemy nową rzeczywistość.

Historia

 

Firma ARSANIT powstała w 2002 roku, początkowo jako niewielki zakład produkujący podstawowe wyroby chemii budowlanej. Szybko jednak weszliśmy na drogę dynamicznego rozwoju, by obecnie zatrudniać ponad 100 osób, posiadać nowoczesne, wydajne linie produkcyjne i dostarczać na rynek szeroki wachlarz specjalistycznych, wysokiej jakości produktów. Część z nich powstaje już w nowej fabryce, którą wybudowaliśmy w 2014 r. w Koninie. Centrala naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Siemianowicach Śląskich. ARSANIT to przy tym firma z całkowicie polskim kapitałem, która sukcesywnie wdraża własne pomysły na efektywne zarządzanie i dalszy rozwój.

ico-offerNASZA OFERTA

Aktualnie w ofercie posiadamy ponad 70 nowoczesnych produktów chemii budowlanej, podzielonych na trzy grupy: produkty sypkie, produkty mokre, styropian. Sztandarową pozycję w naszym asortymencie stanowi kompleksowy system dociepleń: Arsanit THERMA+ oraz THERMA+ W. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce, jesteśmy samodzielnym producentem wszystkich komponentów wchodzących w skład rozwiązania termoizolacyjnego opartego na styropianie. Dzięki temu możemy zagwarantować optymalne parametry jakościowe systemu, a także zapewnić Klientowi sprawną logistycznie, kompleksową obsługę.

ico-ideaINNOWACYJNOŚĆ

Własne laboratorium oraz prężnie działający Dział Badań i Rozwoju, które innowacyjność mają wpisaną w podstawę funkcjonowania, to bardzo ważne wyznaczniki naszego sukcesu. Właśnie tam tworzymy najbardziej nowatorskie rozwiązania, kontrolujemy jakość i nieustannie udoskonalamy nasze produkty. Do priorytetów firmy ARSANIT należy zachowanie najwyższych standardów wytwarzania towarów, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego. Dzięki Funduszom Unijnym stale inwestujemy w nowoczesny park maszynowy, a to pozwala zwiększać nasze możliwości produkcyjne.

ico-webROZBUDOWANA SIEĆ DYSTRYBUCJI

Dzięki wciąż rozwijającej się sieci dystrybucji, produkty marki ARSANIT docierają zarówno do Klientów krajowych, jak i poza granice Polski (m.in. Wielka Brytania, Czechy, Słowacja, Rumunia). W każdym przypadku rozbudowany, własny tabor transportowy zapewnia sprawne dostawy towaru w najkrótszym możliwym czasie. A nasi wykwalifikowani Regionalni Doradcy Techniczno-Handlowi stanowią nieocenione, fachowe wsparcie przy podejmowaniu finalnych decyzji zakupowych.

ico-peopleNASI KLIENCI

Od lat z powodzeniem współpracujemy m.in. z architektami, projektantami, wspólnotami oraz spółdzielniami mieszkaniowymi. Nasi Klienci cenią nas za kompleksowość obsługi, elastyczność w konstruowaniu indywidualnej oferty i oczywiście za szeroką gamę profesjonalnych rozwiązań termoizolacyjnych.

ico-cupNAGRODY

Zdobyte w ostatnich latach prestiżowe wyróżnienia, np. Przejrzysta Firma (2008), Gazela Biznesu (edycja IX, X, XI, XIII i XIV), Gepard Biznesu (w kilku kategoriach w edycji 2010, 2011 i 2012), Efektywna Firma, potwierdzają, że rozwój i jakość produktów zajmują w filozofii działania firmy ARSANIT czołową pozycję. Każdego dnia dbamy o to, by zaufanie, jakim od lat obdarzają nas Klienci, stale rosło. Dołożymy wszelkich starań, by tak było dalej… bo nasze hasło „ARSANIT – Budująca rzeczywistość” zobowiązuje!