Szanowni Państwo!

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów, pracowników i wszystkich zainteresowanych, nasi Doradcy techniczno-handlowi w najbliższym czasie będą ograniczać kontakty bezpośrednie z Klientami – z wyjątkiem tych sytuacji, w których jest to konieczne. Znakomitą większość spraw z pewnością będziecie Państwo mogli załatwić kontaktując się telefonicznie lub mailowo.

Pragniemy jednocześnie poinformować, że firma ARSANIT działa bez zmian i realizuje wszystkie składane przez Państwa zamówienia. Na terenie obu zakładów produkcyjnych wprowadziliśmy również liczne, dodatkowe środki ostrożności – dla pracowników jak i wszystkich osób kontaktujących się z firmą. Te wszystkie działania mają na celu minimalizację zagrożenia rozprzestrzeniania się wirusa.

Mamy nadzieję, że te decyzje spotkają się z Państwa zrozumieniem i przyczynią się również do szybszego opanowania sytuacji. O dalszych działaniach będziemy informować w kolejnych komunikatach.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi Doradcami lub Biurem Obsługi Klienta.

Dane kontaktowe do naszych doradców dostępne są na stronie: https://arsanit.pl/doradcy/ a do pozostałych osób tu: https://arsanit.pl/osoby-kontaktowe/.

 


Zobacz wszystkie aktualności >>>