Zazwyczaj panuje przekonanie, że coś jest albo czarne, albo białe. Tymczasem istnieje jeszcze wiele odcieni szarości i my je dla Was mamy! Od dziś dostępna jest nowa paleta kolorów – BLACK & WHITE, w której znajdziecie nie tylko śnieżną biel, odcień kości słoniowej czy kolor naszego śląskiego złota, czyli głęboką węgielną czerń, ale również mglisty poranek, mysi popiel i mocny grafit. Kolory te uzupełniają dotychczasową paletę 345 kolorów o 20 zupełnie nowych odcieni – zgodnych z aktualnymi trendami.

Styl skandynawski na dobre zagościł w naszej rzeczywistości i coraz chętniej aranżujemy w charakterystyczny dla niego szarej tonacji. Paleta BLACK & WHITE daje szerokie możliwości doboru odcienia, w zależności od tego, czy kolor ma stanowić tło, czy być eksponowanym elementem aranżacji. Dobrze dobrane kolory sprawiają, że odpoczywamy i relaksujemy się w ich otoczeniu. We wnętrzach odcienie szarości stanowią idealne i nienachalne tło dla mebli i wielobarwnych elementów dekoracyjnych, a także wpływają na optyczne powiększenie wnętrza. Jeśli chodzi o elewacje, to znani architekci również stawiają w swoich projektach na minimalistyczne bryły budynków oraz kompozycje dobranych kolorów na elewacji z wykorzystaniem przeróżnych odcieni szarości.
Mamy nadzieję, że nowe kolory przypadną Państwu do gustu i przyjmiecie je z równie wielkim entuzjazmem, co my!

Jeśli jesteś zainteresowany nowym wzornikiem kolorów BLACK & WHITE, skontaktuj się z jednym z naszych Doradców techniczno-handlowych.

UWAGA: Prezentowane barwy należy traktować jedynie poglądowo, gdyż na ocenę koloru wpływ mają np. ustawienia monitora (wyświetlacza), oświetlenie zewnętrzne – dlatego sugerujemy, by ostatecznego wyboru dokonać korzystając ze wzornika lub tablicy, które prezentują rzeczywiste próbki koloru:

Przy okazji przypominamy, że tynk czy farbę możemy zabarwić na niemal dowolny kolor – wedle indywidualnych upodobań Klientów a listę dystrybutorów, u których znajduje się mieszalnik kolorów, znaleźć można tutaj.


Zobacz wszystkie aktualności >>>