Skip to content

STYROPIAN MEN – akcja edukacyjna dla konsumentów

23 sierpnia 2018

Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu, którego firm ARSANIT jest członkiem, realizuje drugą edycję kampanii STYROPIAN MEN.

Akcja przybliża konsumentom właściwości, zastosowanie i zalety styropianu – najpopularniejszego produktu do termoizolacji w Polsce. 
Czytaj więcej >>


Mieszalnia kolorów Konin!

19 lipca 2018

Od 18.07 w naszym zakładzie produkcyjnym w Koninie funkcjonuje już KOLOROWNIA, w związku z czym zamówienia na wszystkie produkty barwione (tynki, farby, podkłady tynkarskie) i ewentualne późniejsze kontynuacje kolorów, będziemy mogli realizować jeszcze sprawniej!

Zapraszamy do współpracy!


Przewodnik po produktach 2018/2019 już dostępny!

24 kwietnia 2018

Nowa wersja przewodnika po produktach ARSANIT już jest dystrybuowana do naszych Klientów.
W folderze znalazły się m.in. nowości produktowe przygotowana na ten sezon – zapraszamy do odwiedzenia naszej menu DO POBRANIA.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta lub jednym z naszych Doradców Techniczno-Handlowych.

 


Nowy cennik detaliczny!

5 marca 2018

Udostępniamy zaktualizowany cennik detaliczny – pojawią się tam nowe produkty, o które rozszerzamy ofertę na ten sezon. Liczymy, że te propozycje będą interesującym uzupełnieniem naszej dotychczasowej oferty. Zachęcamy do odwiedzenia menu DO POBRANIA, gdzie zawsze znajduje się najnowsza oferta a oprócz cennika detalicznego, znaleźć tam można wiele innych ciekawych materiałów.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta lub jednym z naszych Doradców Techniczno-Handlowych.

 


Zobacz starsze aktualności >>>


Witamy Państwa na stronie internetowej firmy Arsanit. Od 2002 roku dostarczamy naszym klientom wyroby z zakresu chemii budowlanej. Posiadamy własne systemy docieplania budynków oparte w całości na produkowanych przez nas komponentach. Jesteśmy  jedną z niewielu film w Polsce stosujących tego typu rozwiązanie.
Innowacyjność proponowanych przez nas rozwiązań opiera się w dużej mierze na badaniach, które przeprowadzamy we własnym laboratorium. Staramy się wciąż kontrolować jakość produktów i stale je ulepszać.

Nasza oferta obejmuje szeroki  wybór tynków strukturalnychfarb wewnętrznych i farb fasadowych, gruntów i podkładów tynkarskich oraz podkładów podłogowych. Znajdą u nas Państwo również styropiany z nanosrebrem, kleje do ociepleń oraz gotowe systemy ociepleń, oparte zarówno na styropianie, jak i wełnie mineralnej.

Staramy się wciąż poszerzać ofertę dostępnych produktów oraz opracowywać nowe, konkurencyjne rozwiązania. Posiadamy własny tabor transportowy pozwalający nam dotrzeć do klientów w Polsce i za granicą.

Dzięki ciągłej  dbałości o rozwój i profesjonalnej obsłudze sprzedażowej oraz posprzedażowej od lat współpracujemy m.in. z architektami  i projektantami. Jesteśmy laureatami wielu prestiżowych wyróżnień. 

Zgodnie z naszym hasłem “Budująca rzeczywistość” każdy dzień poświęcamy na dostarczanie naszym klientom kompleksowych rozwiązań z zakresu chemii budowlanej i ocieplania budynków.

 

 

Program regionalny Program regionalny Innowacyjna gospodarka