Skip to content

Szanowni Państwo!

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów, pracowników i wszystkich zainteresowanych, nasi Doradcy techniczno-handlowi w najbliższym czasie będą ograniczać kontakty bezpośrednie z Klientami – z wyjątkiem tych sytuacji, w których jest to konieczne. Znakomitą większość spraw z pewnością będziecie Państwo mogli załatwić kontaktując się telefonicznie lub mailowo.
Czytaj więcej >>>


ARSANIT wstępuje do Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO)

19 lutego 2020

Stowarzyszenie działa od 2003 roku i zrzesza czołowych producentów systemów ociepleń (ETICS), materiałów termoizolacyjnych, łączników mechanicznych, akcesoriów systemowych i dostawców surowców. Misją stowarzyszenia jest propagowanie kompleksowych rozwiązań technologicznych o udokumentowanej jakości, gwarantujących trwałość, bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
Czytaj więcej >>>


Arsanit po raz 11-ty w gronie Gazel Biznesu

15 stycznia 2020

“Gazele Biznesu” to uznane i najstarsze zestawienie prezentujące dynamizm rozwijających się małych i średnich firm. Mamy zaszczyt poinformować, że nasza firma kolejny raz znalazła się z gronie firm cieszących się nieskazitelną reputacją oraz wiarygodnością. Dziękujemy naszym Klientom i Pracownikom za wysoki poziom współpracy.


Wielki Modernizator 2018

1 stycznia 2020

Mamy zaszczyt Państwa poinformować, że firma Arsanit została wyróżniona spośród 51 tysięcy polskich firm przez Instytut Europejskiego Biznesu w VII edycji Konkursu Wielki Modernizator Polski 2018 na podstawie danych finansowych. Wszystkim, którzy przyczynili się do naszego sukcesu bardzo dziękujemy.


Zobacz starsze aktualności >>>


Witamy Państwa na stronie internetowej firmy Arsanit. Od 2002 roku dostarczamy naszym klientom wyroby z zakresu chemii budowlanej. Posiadamy własne systemy docieplania budynków oparte w całości na produkowanych przez nas komponentach. Jesteśmy  jedną z niewielu film w Polsce stosujących tego typu rozwiązanie.
Innowacyjność proponowanych przez nas rozwiązań opiera się w dużej mierze na badaniach, które przeprowadzamy we własnym laboratorium. Staramy się wciąż kontrolować jakość produktów i stale je ulepszać.

Nasza oferta obejmuje szeroki  wybór tynków strukturalnychfarb wewnętrznych i farb fasadowych, gruntów i podkładów tynkarskich oraz podkładów podłogowych. Znajdą u nas Państwo również styropiany z nanosrebrem, kleje do ociepleń oraz gotowe systemy ociepleń, oparte zarówno na styropianie, jak i wełnie mineralnej.

Staramy się wciąż poszerzać ofertę dostępnych produktów oraz opracowywać nowe, konkurencyjne rozwiązania. Posiadamy własny tabor transportowy pozwalający nam dotrzeć do klientów w Polsce i za granicą.

Dzięki ciągłej  dbałości o rozwój i profesjonalnej obsłudze sprzedażowej oraz posprzedażowej od lat współpracujemy m.in. z architektami  i projektantami. Jesteśmy laureatami wielu prestiżowych wyróżnień. 

Zgodnie z naszym hasłem “Budująca rzeczywistość” każdy dzień poświęcamy na dostarczanie naszym klientom kompleksowych rozwiązań z zakresu chemii budowlanej i ocieplania budynków.

Program regionalny Program regionalny Innowacyjna gospodarka