Skip to content

Certyfikat Firma Godna Zaufania 2019 Elite

24 kwietnia 2019

Firma ARSANIT kolejny raz uhonorowana została Certyfikatem Firma Godna Zaufania – edycja 2019 Elite. Wszystkim naszym obecnym i przyszłym Klientom serdecznie dziękujemy za zaufanie, które dla nas jest potwierdzeniem tego, że wspólnie tworzymy coś autentycznie wyjątkowego.


„Gazele Biznesu” po raz dziesiąty dla Arsanitu!

1 lutego 2019

Z radością informujemy, że nasza firma po raz kolejny trafiła na listę najdynamiczniej rozwijających się firm z sektora MŚP według rankingu dziennika „Puls Biznesu”. Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie, jakim nas obdarzacie, a pracownikom za zaangażowanie. Ta nagroda jest również dla Was.


STYROPIAN MEN – akcja edukacyjna dla konsumentów

23 sierpnia 2018

Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu, którego firm ARSANIT jest członkiem, realizuje drugą edycję kampanii STYROPIAN MEN.

Akcja przybliża konsumentom właściwości, zastosowanie i zalety styropianu – najpopularniejszego produktu do termoizolacji w Polsce. 
Czytaj więcej >>


Mieszalnia kolorów Konin!

19 lipca 2018

Od 18.07 w naszym zakładzie produkcyjnym w Koninie funkcjonuje już KOLOROWNIA, w związku z czym zamówienia na wszystkie produkty barwione (tynki, farby, podkłady tynkarskie) i ewentualne późniejsze kontynuacje kolorów, będziemy mogli realizować jeszcze sprawniej!

Zapraszamy do współpracy!


Zobacz starsze aktualności >>>


Witamy Państwa na stronie internetowej firmy Arsanit. Od 2002 roku dostarczamy naszym klientom wyroby z zakresu chemii budowlanej. Posiadamy własne systemy docieplania budynków oparte w całości na produkowanych przez nas komponentach. Jesteśmy  jedną z niewielu film w Polsce stosujących tego typu rozwiązanie.
Innowacyjność proponowanych przez nas rozwiązań opiera się w dużej mierze na badaniach, które przeprowadzamy we własnym laboratorium. Staramy się wciąż kontrolować jakość produktów i stale je ulepszać.

Nasza oferta obejmuje szeroki  wybór tynków strukturalnychfarb wewnętrznych i farb fasadowych, gruntów i podkładów tynkarskich oraz podkładów podłogowych. Znajdą u nas Państwo również styropiany z nanosrebrem, kleje do ociepleń oraz gotowe systemy ociepleń, oparte zarówno na styropianie, jak i wełnie mineralnej.

Staramy się wciąż poszerzać ofertę dostępnych produktów oraz opracowywać nowe, konkurencyjne rozwiązania. Posiadamy własny tabor transportowy pozwalający nam dotrzeć do klientów w Polsce i za granicą.

Dzięki ciągłej  dbałości o rozwój i profesjonalnej obsłudze sprzedażowej oraz posprzedażowej od lat współpracujemy m.in. z architektami  i projektantami. Jesteśmy laureatami wielu prestiżowych wyróżnień. 

Zgodnie z naszym hasłem “Budująca rzeczywistość” każdy dzień poświęcamy na dostarczanie naszym klientom kompleksowych rozwiązań z zakresu chemii budowlanej i ocieplania budynków.

 

 

Program regionalny Program regionalny Innowacyjna gospodarka