Kontakt

UWAGA:
Zachęcamy do kontaktu z naszymi Doradcami Techniczno-Handlowymi, którzy działają na terenie całego kraju –
kontakty do wszystkich z nich dostępne są na stronie DORADCY.

Zachęcamy Państwa do kontaktu i skorzystania z oferty naszej firmy. Od 2002 roku dostarczamy na rynek najwyższej jakości produkty chemii budowlanej, takie jak: farby fasadowe, tynki strukturalne, kleje i styropiany. Jesteśmy również producentem własnych systemów kompleksowego, bezspoinowego ocieplania ścian zewnętrznych budynków. Stale rozwijamy i kontrolujemy nasze produkty w laboratoriach. Wielokrotne wyróżnienia i współpraca z architektami oraz projektantami to najlepsze potwierdzenie jakości naszych usług.

Główna siedziba naszej firmy mieści się w Siemianowicach Śląskich. Od 2014 roku posiadamy także drugi zakład produkcyjny w Koninie.

Adresy

Siedziba główna firmy – Siemianowice Śląskie

ARSANIT Sp. z o.o.
ul. Obwodowa 17
41-100 Siemianowice Śląskie

GPS
N 50o18’16” E 19o02’23”

Kontakt telefoniczny
+48 (32) 201 75 10
+48 (32) 201 75 20
+48 (32) 608 46 05

FAX
+48 (32) 608 46 04

NIP
498-01-52-180

REGON
277662077

KRS
0000048016 – Sąd Rejonowy w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy

Kapitał zakładowy
239 700 zł (wpłacony w całości)

Rachunek bankowy
Bank PEKAO S.A. 17 1240 1330 1111 0000 2304 5125

Zakład produkcyjny nr 2 - Konin

ARSANIT Sp. z o.o.
ul. Brunatna 3
62-510 Konin

GPS
N 52o26’19” E 18o26’44”

Kontakt telefoniczny
+48 690-636-620
+48 690-636-580

Kontakt e-mailowy
biuro.konin@arsanit.pl

Zakład produkcyjny nr 3 - Łuków

ARSANIT Sp. z o.o.
ul. Strzelnicza 9B
21-400 Łuków

GPS
N 50o18’19” E 19o1’29.731″

Kontakt
+48 503 914 428
biuro.lukow@arsanit.pl


Osoby kontaktowe

Siedziba główna firmy – Siemianowice Śląskie

Dział obsługi klienta

Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 16:00

tel. (32) 201 75 12
fax (32) 608 46 04

Katarzyna Emmerich
Kierownik Działu Obsługi Klienta i Transportu
k.emmerich@arsanit.pl
kom. 690 491 684

Agnieszka Kozieł
Kierownik Biura Obsługi Klienta
a.koziel@arsanit.pl
kom. 510 083 827

Monika Pietrzak
Starszy specjalista ds. sprzedaży
m.pietrzak@arsanit.pl
kom. 513 108 097

Katarzyna Czapla
Specjalista ds. sprzedaży
k.czapla@arsanit.pl
kom. 518 745 945

Rafał Szumański 
Specjalista ds. sprzedaży
r.szumanski@arsanit.pl
kom. 510 083 829


Dział logistyki

Katarzyna Emmerich
Kierownik Działu Obsługi Klienta i Transportu
k.emmerich@arsanit.pl
kom. 690 491 684

Marcin Kuczera
Starszy specjalista ds. transportu i logistyki
m.kuczera@arsanit.pl
kom. 510 083 819

Patrycja Wicińska 
Specjalista ds. transportu i logistyki
p.wicinska@arsanit.pl
kom. 518 745 937


Sekretariat – obsługa Zarządu

tel. (32) 201 75 11

Jadwiga Foczyńska
sekretariat@arsanit.pl
kom. 500 006 046


Dział księgowości

tel. (32) 201 75 14
ksiegowosc@arsanit.pl

Barbara Wadowska
Główny księgowy
b.wadowska@arsanit.pl


Laboratorium – chemia budowlana

Radosław Marciniec
Główny technolog – Kierownik laboratorium
r.marciniec@arsanit.pl


Laboratorium – styropian

Jacek Świtalski
Szef działu
j.switalski@arsanit.pl


Dział produkcji

Łukasz Skawiński
Kierownik produkcji chemii budowlanej
l.skawinski@arsanit.pl

Damian Pietrzak
Kierownik produkcji styropianu
d.pietrzak@arsanit.pl

Rafał Albrecht
Kierownik magazynu
r.albrecht@arsanit.pl


Dział marketingu

Damian Oratowski
Kierownik Działu Marketingu
d.oratowski@arsanit.pl
kom. 507 079 676

Bartosz Cykowski  
Młodszy specjalista ds. Marketingu
b.cykowski@arsanit.pl

Joanna Kałużny
Specjalista ds. Marketingu
j.kaluzny@arsanit.pl
kom. 518 745 544

Eliza Wichary 
Specjalista ds. Marketingu
e.wichary@arsanit.pl
kom. 503 914 150


Zakład produkcyjny nr 2 – Konin

Maciej Zawiślak 
Dyrektor zakładu produkcyjnego
m.zawislak@arsanit.pl

Arkadiusz Kubiak
Kierownik produkcji
a.kubiak@arsanit.pl

Patryk Welke
Kierownik magazynu
magazyn.konin@arsanit.pl

Zakład produkcyjny nr 3 – Łuków

Dr inż. Marek Wiąckiewicz
Dyrektor zakładu produkcyjnego
m.wiackiewicz@arsanit.pl

Sekretariat
+48 503 914 428
biuro.lukow@arsanit.pl

Andrzej Keller
Kierownik produkcji
+48 503 914 324
a.keller@arsanit.pl

Jarosław Machnikowski
Kierownik magazynu
+48 503 914 465
j.machnikowski@arsanit.pl

Łukasz Leszczyński
Logistyk
+48 503 914 147
l.leszczynski@arsanit.pl

Skip to content