Kontakt

Zachęcamy Państwa do kontaktu i skorzystania z oferty naszej firmy. Od 2002 roku dostarczamy na rynek najwyższej jakości produkty chemii budowlanej, takie jak: farby fasadowe, tynki strukturalne, kleje i styropiany. Jesteśmy również producentem własnych systemów kompleksowego, bezspoinowego ocieplania ścian zewnętrznych budynków. Stale rozwijamy i kontrolujemy nasze produkty w laboratoriach. Wielokrotne wyróżnienia i współpraca z architektami oraz projektantami to najlepsze potwierdzenie jakości naszych usług.

Główna siedziba naszej firmy mieści się w Siemianowicach Śląskich. Od 2014 roku posiadamy także drugi zakład produkcyjny w Koninie.

Adresy

Siedziba główna firmy – Siemianowice Śląskie

ARSANIT Sp. z o.o.
ul. Obwodowa 17
41-100 Siemianowice Śląskie

GPS
N 50o18’16” E 19o02’23”

NIP
498-01-52-180

REGON
277662077

KRS
0000048016 – Sąd Rejonowy w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy

Kapitał zakładowy
239 700 zł (wpłacony w całości)

Rachunek bankowy
Bank PEKAO S.A. 17 1240 1330 1111 0000 2304 5125

Zakład produkcyjny nr 2 - Konin

ARSANIT Sp. z o.o.
ul. Brunatna 3
62-510 Konin

GPS
N 52o26’19” E 18o26’44”

Kontakt telefoniczny
+48 690-636-620
+48 690-636-580

Kontakt e-mailowy
biuro.konin@arsanit.pl


Osoby kontaktowe

Siedziba główna firmy – Siemianowice Śląskie

Dział obsługi klienta

Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 16:00

tel. (32) 608 46 05 wewn. 12
tel. (32) 608 46 05 wewn. 13
fax (32) 608 46 04

Katarzyna Emmerich
Kierownik Działu Obsługi Klienta i Transportu
k.emmerich@arsanit.pl
kom. 690 491 684

Agnieszka Kozieł
Kierownik Biura Obsługi Klienta
a.koziel@arsanit.pl
kom. 510 083 827

Monika Pietrzak
Starszy specjalista ds. sprzedaży
m.pietrzak@arsanit.pl
kom. 513 108 097

Dorota Miczka
Specjalista ds. sprzedaży
d.miczka@arsanit.pl
kom. 507 079 667

Katarzyna Czapla
Specjalista ds. sprzedaży
k.czapla@arsanit.pl
kom. 518 745 945


Dział logistyki

Katarzyna Emmerich
Kierownik Działu Obsługi Klienta i Transportu
k.emmerich@arsanit.pl
kom. 690 491 684

Marcin Kuczera
Starszy specjalista ds. transportu i logistyki
m.kuczera@arsanit.pl
kom. 510 083 819

Paweł Kozioł
Specjalista ds. transportu i logistyki
p.koziol@arsanit.pl
kom. 518 745 283

Adam Kucz
Specjalista ds. transportu i logistyki
a.kucz@arsanit.pl
kom. 518 746 061


Sekretariat – obsługa Zarządu

tel. (32) 201 75 18

Jadwiga Foczyńska
sekretariat@arsanit.pl
kom. 500 006 046


Dział księgowości

tel. (32) 201 75 28
ksiegowosc@arsanit.pl

Barbara Wadowska
Główny księgowy
b.wadowska@arsanit.pl


Laboratorium – chemia budowlana

tel. (32) 201 75 10 wew. 26

Radosław Marciniec
Główny technolog – Kierownik laboratorium
r.marciniec@arsanit.pl


Laboratorium – styropian

tel. (32) 201 75 10 wew. 22

Jacek Świtalski
Szef działu
j.switalski@arsanit.pl


Dział produkcji

Łukasz Skawiński
Kierownik produkcji chemii budowlanej
l.skawinski@arsanit.pl

Damian Pietrzak
Kierownik produkcji styropianu
d.pietrzak@arsanit.pl

Rafał Albrecht
Kierownik magazynu
r.albrecht@arsanit.pl


Dział marketingu

Damian Oratowski
Kierownik Działu Marketingu
d.oratowski@arsanit.pl
kom. 507 079 676

Magdalena Kamińska
Starszy specjalista ds. Marketingu
m.kaminska@arsanit.pl
kom. 508 456 930

Joanna Kałużny
Specjalista ds. Marketingu
j.kaluzny@arsanit.pl
kom. 518 745 544


Zakład produkcyjny nr 2 – Konin

Maciej Zawiślak 
Dyrektor zakładu produkcyjnego
m.zawislak@arsanit.pl

Arkadiusz Kubiak
Kierownik produkcji
a.kubiak@arsanit.pl

Patryk Welke
Magazyn
magazyn.konin@arsanit.pl